آموزش ابتدایی

پایه ششم

عکس

فیش حقوقی فرهنگیان

دانلود

فیش حقوقی نفت و پتروشیمی

تخته سیاه

همه لینک ها

ارسال لینک روزانهشما از کدام آنتی ویروس در رایانه خود استفاده میکنید و ازش راضی هستید؟

فروردین 1396 (1)

اسفند 1395 (2)

دی 1395 (3)

آذر 1395 (4)

آبان 1395 (1)

لیست آرشیوها 


فیلتر شکن "تور "
ارسال در: عکس،بازی،نرم افزار...، 

 
فیلتر شکن "تور " توسط ارتش آمریکا برای کمک به اغتشاشگران در ایران طراحی شد.


خبرگزاری فارس: دو استاد دانشگاه چینی طی مقاله‌ای در فصلنامه ارتباطات بین‌المللی نوشتند که نیروی دریایی ارتش آمریکا سال گذشته نرم افزار "تور " را برای مقابله با سایت‌های مسدود شده توییتر، یوتیوب و فیس بوک در ایران و کمک به اغتشاشگران طراحی کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس:

فیلتر شکن "تور " توسط ارتش آمریکا برای کمک به اغتشاشگران در ایران طراحی شد.چشمکیول

خبرگزاری فارس: دو استاد دانشگاه چینی طی مقاله‌ای در فصلنامه ارتباطات بین‌المللی نوشتند که نیروی دریایی ارتش آمریکا سال گذشته نرم افزار "تور " را برای مقابله با سایت‌های مسدود شده توییتر، یوتیوب و فیس بوک در ایران و کمک به اغتشاشگران طراحی کرد.

 

به گزارش خبرنگار دیپلماسی عمومی فارس، فصلنامه ارتباطات بین‌المللی در تازه ترین شماره خود در مقاله‌ای به قلم "لی ژیگوانگ " (Li Xiguang) و "وانگ جینگ " (Wang Jing) به بررسی نقش رسانه‌های اجتماعی در دیپلماسی عمومی پرداخته که مسائل ایران و نا آرامی‌های پس از انتخابات نیز بخشی از این مقاله را به خود اختصاص داده است.

این مقاله می‌افزاید: در دوران ناآرامی‌های ایران، تکنولوژی پروکسی‌های بی‌نام به یکی از مهمترین ابزار گروه‌های مخالف تبدیل شد. از آنجایی که بسیاری مردم می‌پنداشتند تکنولوژی اینترنتی، شهروندان کشورهای غیردموکراتیک را قادر به کسب حقوق‌ بیشتری خواهد کرد، به همین سبب بی‌نام و نشان بودن فضای اینترنتی نقش مهمی در تسهیل هماهنگ‌سازی آنلاین اعتراضات ایفاء نمود.

در ادامه این مقاله آمده است: در زمان ناآرامی‌ها، حامیان معترضان سریعاً تکنولوژی سرورهای پروکسی را در اختیار معترضان قرار دادند تا بتوانند سانسور اینترنتی را دور بزنند. این سرورها نه تنها به معترضان اجازه می‌دادند گزارش‌ها و تصاویر خود را آپلود کنند، بلکه بدان‌ها اجازه دسترسی به وب‌سایت‌هایی را می‌دادند که توسط دولت مسدود شده بودند.

این دو کارشناس در ادامه این مقاله می افزایند: در زمان ناآرامی‌های ایران، سرویس‌های پروکسی معترضان را قادر ساختند تا اطلاعات را جمع‌آوری کنند، گزارش‌ لحظه به لحظه ناآرامی‌ها را منتشر کنند، اعتراضات را سازماندهی کنند و برنامه عملیات‌های احتمالی را اجراء نمایند. برای مثال، وب‌سایت گوگل نقشه‌هایی در مورد تهران منتشر می‌کرد که در آنها مکان معترضان، نیروهای امنیتی، ایستگاه‌های بازرسی، هلی کوپترها و غیره مشخص شده بود.

این مقاله می‌افزاید: دولت ایران به منظور مقابله با ناآرامی‌ها شمار زیادی از وب‌سایت‌های غربی را مسدود کرده بود، از این رو بسیاری از کشورهای غربی به ارائه امکانات پروکسی مستقر در خارج از مرزهای ایران می‌پرداختند.

این مقاله با اعلام اینکه "نرم‌افزار "تور " (Tor) کاربران را قادر می‌سازد که در اینترنت بدون فاش شدن هویت‌شان با یکدیگر ارتباطات برقرار کنند "، یادآور شده است: این نرم‌افزار در آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی دریایی ارتش آمریکا طراحی شده است، در سال قبل، تور یک تکنولوژی نظامی به حساب می‌آمد که برای جمع‌‌آوری اطلاعات بکار می‌رفت اما هم‌اکنون وارد جعبه ابزار کامپیوترهای غیر نظامی نیز می‌شود و آنها را قادر می‌سازد که به وب‌سایت‌های مسدود شده به مانند توییتر، یوتیوب و فیس‌بوک در ایران دسترسی یابند.

این مقاله افزوده است: از زمان انتخابات ایران به این طرف استفاده از نرم‌افزار "تور " در ایران شش برابر شده است، نرم‌افزار تور معترضان را قادر ساخت که به وب‌سایت‌های مسدود شده، بالاخص شبکه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشند و به آنها کمک کرد تا با یکدیگر و همچنین جهان خارج در ارتباط باشند.

در ادامه این مقاله آمده است: ضریب نفوذ اینترنت در ایران 35 تا 40 درصد است، آخرین حربه برای مسدود کردن دسترسی بدین وب‌سایت‌ها به تعطیلی کشاندن تمام سیستم اینترنتی است.
سایت‌های مسدود شده توییتر و فیس بوک در حوادث پس از انتخابات نقش مهمی در ایجاد اغتشاش در ایران داشتند و دولت جمهوری اسلامی ایران به منظور مقابله با این حربه فرهنگی، دسترسی به این سایت‌ها را مسدود کرد.

لطفا توجه کنید.

یه ایمیل به آدرس info@filterkhor.com ارسال کنید (بدون پیام)بعد از چند دقیقه تا نیم ساعت ایمیلی دریافت می کنید که توضیحات آن همراه ایمیل است و برای شما  بشکن ارسال میشود. دوستان اینکار و کردند و سریع جواب گرفتند.دیگه بیشتر از این نمی تونم توضیح دهم.

 با عرض معذرت از دوستان عزیز

بنا به دلایلی که می دانید قادر به آپلود این فیلتر...... و یا ارسال از طریق ایمیل برای کاربران عزیز  نیستم . اگر امکانش بود نیازی به درخواست شما عزیزان نبود خودم اتوماتیک انجام می دادم .شرمنده از همگی

حقیقتا به علت سرعت پایین اینترنت این فیلترشکن کارآیی ندارد.و اگر امکان قرار دادن بشکن بود از من زرنگتر خیلی هست .بهتر اینه که از وی پی ان استفاده کنید.

بعیده از تمدن چند هزار ساله!که فقط فحش بلده!!! فحش دادن نشانه تربیت خانوادگی افراد است. اگر حرفی دارید متمدنانه در بخش نظرات بنویسید یا نظر خود را در مورد این مطلب بگوید.(البته با عرض معذرت از 99 درصد کاربران عزیز)

اگر قرار باشد  بایستی و به طرف هر سگی که پارس می کند سنگ پرتاب کنی هرگز به مقصد نخواهی رسید.

فیلتر شکن تور،فیلتر شکن تور،فیلتر شکن طور،فیلتر شکن تور،فیلتر شکن طور،دانلود فیلتر شکن تور،دانلود فیلتر شکن طور،فیس بوک،توییتر،


مطالب مشابه :   

برچسب ها: فیلتر شکن تور،  فیلتر شکن طور،  دانلود فیلتر شکن تور،  دانلود فیلتر شکن طور،  فیس بوک،  توییتر،  بشکن،  بشکن تور،  بشکن طور،  ف ی ل ت ر،  بشکن ف ی ل ت ر،  قند شکن،  قندشکن، 

 نویسنده : علیرضا گوهری  |  تاریخ: شنبه 1390/03/7  |  نظرات ()

***ارادتمند هموطنان عزیز***

مدیر وبلاگ: علیرضا گوهری

     

فرا رسیدن نوروز 1396 مبارك

طرح درس دروس ابتدایی

دانلود پیك نوروزی ابتدایی

2- دانلود سوالات امتحانی کلاس چهارم ابتدایی

1- دانلود سوالات امتحانی کلاس چهارم ابتدایی

1119- "دانلود نمونه سوالات امتحانی کلاس پنجم دبستان"

دانلود عكسهایی از آیت الکرسی آیه 255 از سوره بقره در یك فایل فشرده

2- سوالات و آزمون های دروس مختلف کلاس چهارم ابتدایی

1- سوالات و آزمون های دروس مختلف کلاس چهارم ابتدایی

دانلود رایگان آزمون های ابتدایی اول تا ششم ابتدایی

95-106-131 دانلود کارتهای تشویقی دانش آموزان ابتدایی

25 عدد پیک پایه پنجم ابتدایی سال تحصیلی 1395- 1394

نمونه سوالات امتحانی عربی هشتم

نمونه سوالات ریاضی هفتم سال 1394

94-105 دانلود سوالات امتحانی کلاس چهارم ابتدایی

94-104 دانلود سوالات امتحانی کلاس چهارم ابتدایی

سعودی ها بدانند سخت و خشن پاسخ میدهیم

94-103 دانلود سوالات امتحانی کلاس چهارم ابتدایی

94-102 دانلود سوالات امتحانی کلاس چهارم ابتدایی

1082 - دانلود مقالات آموزشی

دانلود Fragile Ball v1.09 ، بازی توپ شکننده

94-101 دانلود سوالات امتحانی کلاس چهارم ابتدایی

صلوات

1018-دانلود نمونه سوالات پایه ی سوم ابتدایی

1086-دانلود نمونه سوالات امتحانی اول دبستان

1087- دانلود سوالات امتحانی اول و دوم و سوم دبستان

1089-دانلود آزمونهای علمی و هماهنگ دروس کلاس پنجم ابتدایی

زلال باش ... زلال باش

برنامه فارسی محاسبه دقیق سن شما

ناسا کشف پسرعموی زمین در فاصله 1400 سال نوری (عکس)

لیست آخرین مطالب

 
     

مترجم قالب

بانک سوالات امتحانی

سوالات امتحانی مدارس

فیش حقوقی(پتروشیمی)

فیش حقوقی فرهنگیان

گالری

آموزش ابتدایی

كلاس هفتم

دانلود نمونه سوالات امتحانی

همه لینک ها

 
     

کل بازدید:

بازدید امروز:

بازدید دیروز:

بازدید این ماه:

بازدید ماه قبل:

تعداد نویسندگان:

تعداد کل پست ها:

آخرین بازدید:

آخرین پست ها:

 
     

علیرضا گوهری (45)